Adventure Menu

Marka Adventure Menu powstała w 2011 roku w Czechach. Adventure Menu to pełnowartościowy, ręcznie przygotowywany posiłek, który można teraz zjeść praktycznie zawsze i wszędzie.

Menu Adventure oferuje szeroki wybór dań dla każdego. Wśród dań gotowych można znaleźć żywność bezglutenową, a wegetarianie i weganie również znajdą coś dla siebie.

Co sprawia, że jedzenie w Adventure Menu jest tak wyjątkowe? Nawet po sterylizacji żywność zachowuje swój naturalny aromat, smak, wygląd i wartości odżywcze. Dzięki unikalnej technologii sterylizacji jest przygotowywany całkowicie bez konserwantów, "ees" i innych dodatków chemicznych. Pomimo tego, że jest w 100% naturalny, zapewnia do trzech lat trwałości.

Żywność jest w stanie płynnym, nie odwodniona, nie instant, gotowa do natychmiastowego spożycia. Wystarczy go podgrzać. Menu Adventure można przygotować na wiele sposobów: w kuchence mikrofalowej, w czajniku lub w gorącej wodzie. Nie zawsze jednak masz dostęp do tych zasobów.

Menu Adventure to dieta przeznaczona przede wszystkim do spożywania posiłków na świeżym powietrzu i jest to wyjątkowa opcja samonagrzewająca się, która jest dostosowana do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Torebkę z jedzeniem należy włożyć do specjalnej torby grzewczej, tzw. Zipper-bag, która znajduje się w zestawie ALLinONE, dodać kapsułkę samonagrzewającą się i trochę wody. Samonagrzewająca się kapsuła jest jednorazowego użytku, wytwarza temperaturę do 100°C, a gorąca para podgrzewa żywność nawet w ekstremalnych warunkach w ciągu 12 minut. Torby z zamkiem błyskawicznym można używać wielokrotnie. Kapsuła jest również całkowicie degradowalna, dzięki czemu można ją zakopać w dowolnym miejscu w przyrodzie.


Wyświetlono produktów 0–0 z 0

Niestety w tym przypadku jesteśmy poza grą :(.

Nie mogliśmy połączyć wprowadzonego terminu z żadnym produktem w naszej bazie danych.

Nieważne, spróbuj ponownie. Lub napisz do nas na adres info@sportega.pl. Chętnie pomożemy w poszukiwaniach.