Przegląd marek w kategorii Badminton – Asics

Informacje o marce Asics

Kiedy Japończyk Kihachiro Onitsuka założył Onitsuka Tiger w 1949 roku, miał wizję: Chciał produkować obuwie sportowe, które pomogłoby sportowcom na całym świecie osiągnąć ich osobiste cele w zdrowy sposób. Firma przekształciła się w ASICS.

Nazwa ASICS jest skrótem łacińskiej sentencji "Anima Sana in Corpore Sano", co tłumaczy się jako "W zdrowym ciele zdrowy duch".

ASICS tworzy obuwie i odzież sportową od ponad 60 lat, wspierając się sześcioma dekadami innowacyjnych badań i rozwoju, rewolucyjną technologią i udaną historią sportową. Poszukiwanie nowych rozwiązań zawsze było siłą napędową wszystkich naszych koncepcji, przenosząc obuwie sportowe o krok dalej.

Nasze naukowe podejście leży u jego podstaw, a nasi pracownicy ds. rozwoju w Centrum Badawczym ASICS w Kobe w Japonii ściśle współpracują ze sportowcami z całego świata na każdym etapie. Technologie takie jak nasz system amortyzacji GEL, rewolucyjny Impact Guidance System (I.G.S.) i Biomorphic pomogły nam stworzyć jedne z najbardziej wygodnych i poprawiających wydajność butów i odzieży na rynku zarówno dla profesjonalnych, jak i rekreacyjnych sportowców.

Wyświetlono produktów 0–0 z 0

Niestety w tym przypadku jesteśmy poza grą :(.

Nie mogliśmy połączyć wprowadzonego terminu z żadnym produktem w naszej bazie danych.

Nieważne, spróbuj ponownie. Lub napisz do nas na adres info@sportega.pl. Chętnie pomożemy w poszukiwaniach.