Czeska firma 4EVER wysłała pierwszy rower na rynek w 1995 roku. W tym czasie udało im się zbudować silną markę, która cieszy się uznaniem w kraju i na całym świecie. O jakości czeskich rowerów świadczy również fakt, że co roku można je spotkać na największych czeskich targach rowerowych For Bikes i Test Expo Vysočina.

Zawsze o krok do przodu

Rowery 4EVER dotrzymują kroku najnowszym trendom i technologiom rowerowym. Używają tylko najwyższej jakości komponentów i materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność maksymalnej jakości.

Ponadto rowery mają oryginalny design i niestandardową geometrię ramy, która zadowoli nawet najbardziej wymagających rowerzystów.

Większa ostrożność dzięki montażowi na stojaku

W hali Studénka nie znajdziesz żadnych pasów. Technicy przykładają najwyższą wagę do każdego koła zawieszonego na stojaku. Z tego powodu znają je do ostatniej śrubki, a jakość znacznie wyprzedza produkcję taśmową.

BEZPŁATNE ubezpieczenie od kradzieży

Jeśli zarejestrujesz swój nowy rower 4EVER w ciągu 48 godzin od zakupu na stronie internetowej 4EVER, Twoje zmartwienia się skończą. W przypadku kradzieży użytkownik ma zagwarantowane całoroczne prawo do nowego roweru w tej samej cenie lub nowego roweru w tej samej cenie zakupu. A co z rejestracją? Przeczytaj proste instrukcje.


Wyświetlono produktów 0–0 z 0

Niestety w tym przypadku jesteśmy poza grą :(.

Nie mogliśmy połączyć wprowadzonego terminu z żadnym produktem w naszej bazie danych.

Nieważne, spróbuj ponownie. Lub napisz do nas na adres info@sportega.pl. Chętnie pomożemy w poszukiwaniach.