1388861

Odbijaczka Bauer GSX White Intermediate

ID {{ productCode }}

Odbijaczka - Intermediate, Amator, Linia modelowa GSX, Poziom ochrony podstawowa , Krój Uniwersalny, Kolor Biały, Materiał wyściółki Pianka HD, Materiał dłoni Nash

Dostępność

Produkt jest tymczasowo wyprzedany

Obecnie nie posiadamy tego produktu w naszej ofercie. Zapoznaj się z produktami, które są dostępne w naszym magazynie.

Numer zamówienia: 1388861

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Inne oferowane modele GSX

Odbijaczka Bauer GSX White Intermediate

Odbijaczka Bauer GSX White Intermediate

637.99
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Kategorie rozmiarów Intermediate
Klasa sprawności gracza Amator
Linia modelowa GSX
Rodzaj produktu Cios
Przeznaczenie do sportów hokej na lodzie
Poziom ochrony podstawowa
Krój Uniwersalny
Kolor Biały
Materiał wyściółki Pianka HD
Materiał dłoni Nash
System mocowania regulowany pasek, Pasek na rzepy

Opis

Odbijaczka Bauer GSX pomoże Ci nauczyć się jak najszybciej kopać krążki poza pole bramkowe. Większy zakres ruchu, lepsza ochrona i lekkie materiały pozwalają każdemu bramkarzowi nauczyć się prawidłowej techniki obron na uderzenia.

Bramkarz, który ochroni każdego bramkarza hokejowego

Zacznijmy od elementów ochronnych: na stemplu reprezentuje je boczny ochraniacz, który na nowo wzmocniliśmy konstrukcyjnie, tak aby chronił Twoją rękę zarówno przed trującymi strzałami, jak i nieprzyjemnymi szczypcami kija hokejowego przeciwnika. Wzmocniony ochraniacz powinien także zapobiegać mięknięciu stempla z upływem czasu i jak najdłużej zachować jego pierwotny kształt.

Przygotowaliśmy dla Ciebie także ulepszony mankiet rękawicy. Dzięki niemu ustawisz stempel nie tylko pod odpowiednim kątem, ale także w idealnej i naturalnej dla Ciebie pozycji. Dzięki temu poczujesz się komfortowo, który utrzymasz przez cały mecz.

Lekkie i zrównoważone

Lekkość odbijaczky GSX z pewnością przyczyni się do wspomnianego dobrego samopoczucia. Jest o 5% lżejszy od naszego poprzedniego modelu, więc w miarę upływu minut Twoja dłoń nie będzie już ciężka. Z kolei ogólnie wyważona konstrukcja sprawi, że Odbijaczka będzie idealnie leżał na dłoni nawet po kilku ciężkich operacjach.

Kopacz GSX uszczęśliwi Cię pod każdym względem, ale nie można tego powiedzieć o ataku na przeciwników, których brawurowym kopnięciem możesz wprowadzić w stan rozpaczy.

Ocena (0)

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę

Pytania (0)

Co chcesz wiedzieć o tym produkcie?

Zapytaj, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Zadaj pytanie