1347057

Męskie buty do biegania Inov-8 Trail Talon 235 (s)

ID {{ productCode }}

Wśród butów crossowych jest to wszechstronny model czystej krwi. Amfibia, która poradzi sobie zarówno na szlaku, jak i na dłuższych odcinkach asfaltu. Wynika to przede wszystkim z wyrafinowanej podeszwy zewnętrznej z płytkim bieżnikiem, łączącej trzy różne mieszanki twardej gumy w celu uzyskania optymalnego połączenia przyczepności i trwałości. TRAIL TALON 235 wyróżnia się doskonałą atmosferą terenową, zachowując zaskakująco wygodną amortyzację.

Dostępność

Produkt jest tymczasowo wyprzedany

Obecnie nie posiadamy tego produktu w naszej ofercie. Zapoznaj się z produktami, które są dostępne w naszym magazynie.

Numer zamówienia: 1347057

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Męskie buty do biegania Inov-8  Trail Talon 235 (s)

Męskie buty do biegania Inov-8 Trail Talon 235 (s)

423.99
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Linia modelowa Trail Talon
Płeć Mężczyźni
Kolor Czerwony
Drop 4 mm
Waga 235 g

Opis

235 czuje się jak niesamowicie wygodny pantofel na twoich stopach, ale kiedy już wyruszysz w szlak, nawet dzięki nowo przeprojektowanej cholewce, przekonasz się, że możesz polegać na tym bucie w 100% pod względem ochrony stóp i stabilności.


W przeciwieństwie do swojego silniejszego rodzeństwa, TRAIL TALON 290, 235 jest idealnym butem dla bardziej doświadczonych biegaczy z techniką środkowej stopy oraz dla tych, którzy preferują zmniejszoną warstwę amortyzującą z dobrą propriocepcją i doskonałym wyczuciem terenu. Oprócz dolnej warstwy tłumiącej odpowiada to spadkowi o 4 mm.


Oprócz nowego wariantu kolorystycznego, całkowicie przeprojektowana cholewka jest niezbędną nowością na 2020 rok. Ten ostatni nadal ma szerokość 4 (dopasowanie standardowe), ale jest teraz wykonany ze znacznie mocniejszej i bardziej wytrzymałej tkaniny, a liczba usztywnień TPU stabilizujących podbicie również wzrosła. Dzięki tym zmianom TRAIL TALON 235 siedzi na stopie równie dobrze jak jego poprzednik, ale dzięki swoim właściwościom trasowym zbliża się do legendarnego RACE ULTRA 270.

Ocena (0)

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę

Pytania (0)

Co chcesz wiedzieć o tym produkcie?

Zapytaj, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Zadaj pytanie