Przekrocz swoje rowerowe granice z GT

Amerykańska marka GT to właściwy wybór, gdy chcesz przeżyć prawdziwą przygodę na rowerze. Rowery i sprzęt tej marki świetnie sprawdzają się w każdym terenie i nie musisz martwić się o odkrywanie własnych szlaków. Ta marka jest przesiąknięta adrenaliną i doskonałymi technologiami, które pomogą ci cieszyć się jazdą w terenie jako doświadczony motocyklista lub jako nowicjusz.

Odporność i innowacje zrodzone w Kalifornii

Koła GT nie zaprzeczają ekstrawaganckiej i życzliwej duszy ich twórcy, Gary'ego Turnera. W 1972 roku wyprodukował bardziej wytrzymałą ramę BMX, która stała się hitem. Od tego czasu marka GT jest synonimem przesuwania granic nie tylko wydajności kierowcy, ale także technologii. To właśnie GT wprowadził na rynek tylne zawieszenie I-Drive oraz pierwszy na świecie downhillowy model specjalny wyposażony w skrzynię biegów. Nic dziwnego, że na rowerach GT jeżdżą mistrzowie BMX, kolarstwa górskiego, superbike i triathlonu.

Partner terenowy, na którym można polegać

Ale rowery GT nie są przeznaczone wyłącznie dla zawodowców i mistrzów w swoim fachu. Możesz na nich polegać nawet jako hobbysta, który chce roweru, który poradzi sobie w każdym terenie. Z tym rowerem nie ma znaczenia, czy jedziesz przez las, zjeżdżasz ze skalistego wzgórza, czy ścigasz się po górskich szlakach. Na tym rowerze można po prostu polegać!


Wyświetlono produktów 1–2 z 2

Niestety w tym przypadku jesteśmy poza grą :(.

Nie mogliśmy połączyć wprowadzonego terminu z żadnym produktem w naszej bazie danych.

Nieważne, spróbuj ponownie. Lub napisz do nas na adres info@sportega.pl. Chętnie pomożemy w poszukiwaniach.


Rower dziecięcy GT Stomper 26 Prime 2021 w niebieskim kolorze z wysokiej jakości ramą posiada system Legit Fit. Idealny dla dzieci w wieku 12-14 lat.

1.899.99 zł
w magazynie ostatnia sztuka 17.06. u ciebie

GT

od 8.890.99 zł
w magazynie zewnętrznym 5 i więcej sztuk 20.06. u ciebie

Linie modelowe marki GT