Compressport

Compressport szczyci się współpracą ze sportowcami, którzy kierują się pasją i z taką samą pasją podchodzi do produkcji odzieży kompresyjnej. Od 2008 roku Compressport oferuje rękawy kompresyjne i po zaledwie trzech latach dotarł do 70 krajów. Warto również wspomnieć o jego udziale w pięciu tytułach mistrza świata. Obecnie z marką współpracuje ponad 500 światowej klasy sportowców.

Właściciele kładą nacisk na produkcję odzieży wyłącznie w Europie. Dlatego kupując bieliznę kompresyjną Compressport, nie musisz martwić się o dzieci cierpiące w chińskiej fabryce. I odwrotnie, w testach jakościowych producenci udają się w najbardziej ekstremalne miejsca, takie jak Sahara czy Mount Blanc, aby przetestować funkcjonalność odzieży kompresyjnej.

Odzież i akcesoria kompresyjne Compressport są szczególnie przydatne w sportach wytrzymałościowych, takich jak bieganie, triathlon czy jazda na rowerze. Pomogą ci one również osiągać lepsze wyniki i być zdrowszym w tenisie, squashu i badmintonie. W tym przypadku szczególnie docenisz rękawy kompresyjne na ramię.


Wyświetlono produktów 1–1 z 1

Niestety w tym przypadku jesteśmy poza grą :(.

Nie mogliśmy połączyć wprowadzonego terminu z żadnym produktem w naszej bazie danych.

Nieważne, spróbuj ponownie. Lub napisz do nas na adres info@sportega.pl. Chętnie pomożemy w poszukiwaniach.

  • Wyprzedaż

Białe kompresyjne ocieplacze na uda utrzymują ciepło mięśni i poprawiają wydajność. Działa również jako środek zapobiegający kontuzjom.

138.99 zł
w magazynie 4 szt. 17.06. u ciebie