156677

Damskie buty tenisowe Wilson Kaos Swift Clay W Baby Blue

ID {{ productCode }}

Przetestuj sprzęt w 101%. Jeśli nie będzie pasować, zwrócisz go nam!

Damskie buty tenisowe - Zalecana powierzchnia glina, Kolor Niebieski, Rodzaj buta Ultralekki, rozmieszczenie meczów i turniejów szkolenie

Wybierz kolor

Dostępność

Produkt jest tymczasowo wyprzedany

Obecnie nie posiadamy tego produktu w naszej ofercie. Zapoznaj się z produktami, które są dostępne w naszym magazynie.

Numer zamówienia: 156677

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Inne oferowane modele Kaos

Damskie buty tenisowe Wilson Kaos Swift Clay W Baby Blue

Damskie buty tenisowe Wilson Kaos Swift Clay W Baby Blue

359.99
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Zalecana powierzchnia glina
Kolekcja roku 2022
Linia modelowa Kaos
Kolor Niebieski
Rodzaj buta Ultralekki
Waga buta tenisowego 266 g
Rekomendowane użycie rozmieszczenie meczów i turniejów, szkolenie
Cholewka siatka, elastyczna, ultraodporna tkanina syntetyczna
Materiał środkowej części R-DST+
Materiał podeszwy Duralast

Opis

Damskie buty tenisowe Wilson Kaos Swift Clay Space/Blue na gliniastej nawierzchni o superlekkiej konstrukcji z technologią Kaos Chassis zapewniającą doskonały komfort i stabilność. Wewnętrzna konstrukcja buta Endofit doskonale dopasowuje się do stopy, zapewniając najwyższą stabilność i wygodę. Pianka amortyzująca R-DST+ to najlepsze, co Wilson ma do zaoferowania w swoich butach. Doskonała amortyzacja z odpychaniem energii wejściowej z powrotem do ruchu.

Miłym dodatkiem jest wysokiej jakości wkładka Ortholite wykonana z pianki EVA. Buty nadają się dla bardzo zwinnych zawodników przynajmniej na poziomie klubowym, którzy starają się perfekcyjnym ruchem pokryć cały kort.


Szybki jak Swift

Najlżejsze i najtańsze buty wyczynowe ze zaktualizowanej oferty Kaos na rok 2021. Nowa dwuczęściowa konstrukcja Kaos Chassis sprawia, że ​​but jest wygodniejszy, elastyczny i jednocześnie stabilniejszy. Symuluje naturalny ruch stopy poprzez wewnętrzne systemy, aby zapewnić maksymalną prędkość i efektywny transfer energii w ruch. Klasyczny system sznurowania jest mocny i niezawodny. Gumowa podkładka Drag Pad zwiększa trwałość buta w przedniej części środkowej. Na pięcie po obu stronach znajduje się poduszka amortyzująca wokół kostki, która wzmacnia but, a także służy jako ochrona buta i kostki podczas trudnych poślizgów. Wytrzymała podeszwa Duralast wytrzyma cały sezon wymagających treningów i meczów. Są to buty dla szybkich i lżejszych zawodników, którzy starają się pokryć cały kort perfekcyjnym ruchem.


 

– Michał Bayerl, trener tenisa II klasy –

Technologia (5)

WILSON Endofit

Jak w płaszczu

Wewnętrzna konstrukcja Endofit doskonale dopasowuje się do stopy i wzmacnia ją, w tym kostkę, zapewniając wsparcie podczas gwałtownych ruchów bocznych i odbić. Minimalizuje to ryzyko skręcenia kostki i ewentualnych urazów.

Do szczegółów technologii

WILSON R-DST+

Zachowaj czujność przez cały czas

Podeszwa środkowa R-DST+ z wysokiej jakości pianki EVA zapewnia doskonałą elastyczność w pięcie i lepszy start palców dla szybszej reakcji. Aby zagrać zwycięski strzał, musisz być stale na nogach i o krok przed przeciwnikiem. Dalsze skracanie czasu reakcji pomoże ci wygrać.

Do szczegółów technologii

WILSON Duralast

Zostaw swój ślad na boisku

Gumowa podeszwa z technologią Duralast jest bardzo trwała i przyczepna do wszystkich rodzajów powierzchni. Ponadto poprawia amortyzację i reakcję podczas nagłych ruchów. Dzięki doskonałej przyczepności kontrolujesz kort, wykonując perfekcyjne ruchy.

Do szczegółów technologii

WILSON Kaos Chassis

Konstrukcja z myśliwców

Wyposażony w technologię Wilson Kaos Chassis, but ma dwuczęściową konstrukcję, która została zainspirowana konstrukcją myśliwca. Technologia ta zapewnia naturalny ruch stopy poprzez zaangażowanie dwóch mechanizmów: elastycznego wsparcia łuku stopy dla wygody i szybkości; bocznego wsparcia dla kontroli skręcania i lepszej stabilności.

Do szczegółów technologii

WILSON Ortholite EVA Molded

Wygodna i funkcjonalna wkładka

Wkładka buta wykonana jest z materiału Ortholite® pianki EVA o wysokiej gęstości. Dzięki temu jest miękka i wytrzymała.
Wilson-Ortholite.jpg

Do szczegółów technologii

Pojawia się w kategoriach

Ocena (0)

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę

Pytania (0)

Co chcesz wiedzieć o tym produkcie?

Zapytaj, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Zadaj pytanie