57440

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Thule

ID {{ productCode }}

Bagażnik rowerowy Thule na maksymalnie 3 rowery. Szerokie opony, duża masa i długi rozstaw osi nie są przeszkodami.
Więcej informacji Więcej informacji

Stwórz swój zestaw

Zestaw składa się z:

{{ slot.products[0]?.name }}

{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt jest tymczasowo wyprzedany

Obecnie nie posiadamy tego produktu w naszej ofercie. Zapoznaj się z produktami, które są dostępne w naszym magazynie.

Numer zamówienia: 57440

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Inne oferowane modele VeloSpace XT

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy Thule
3.974.99
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
3.974.99
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Opis

Na wszechstronny bagażnik rowerowy Thule VeloSpace XT 3 939 można z łatwością załadować trzy cięższe rowery lub skutery. Jednak pakiet zawiera również adapter Thule VeloSpace XT 9381, który zwiększa całkowitą pojemność do czterech rowerów lub skuterów. Szerokie opony, duża masa i długi rozstaw osi nie są przeszkodami.

Oprócz eleganckiej konstrukcji bagażnik Thule jest również wyposażony w pedał nożny ułatwiający składanie z już zamontowanymi kołami. Wygodnie transportuj rowery dziecięce, hulajnogi i rowery elektryczne i ciesz się kilometrami.

Polecamy

Bagażnik jest odpowiedni dla zapalonych rodzin rowerowych poszukujących jakości i wszechstronności bez kompromisów. Nadaje się do większości rowerów, skuterów i motocykli typu fatbike. Przedział bagażowy można powiększyć nawet o 300 litrów.

Podstawowe parametry:

  • Waga nośnika wynosi 20,6 kg
  • Wymiary złożonego nośnika wynoszą 135 × 73 × 31 cm
  • Bagażnik został zaprojektowany do bezpiecznego transportu roweru o wadze do 30 kg, a adapter do 15 kg.
  • Maksymalny udźwig całkowity 60 kg

Nie idź na kompromis - załaduj swój rower, skuter i rower elektryczny

Dzięki VeloSpace XT 3 939 można wygodnie załadować każdy typ roweru i większość typów skuterów. Duża ładowność wynosząca 60 kilogramów gwarantuje wystarczającą pojemność do transportu rowerów elektrycznych. Bardzo długie klamry mogą również pomieścić koła z oponami o szerokości do 4,7 cala. Będziesz również zadowolony z długich pasków z regulowanymi klamrami próżniowymi.

Wyjątkowo szeroka przestrzeń między wspornikami uchwytu opon umożliwia również przewożenie kół o dużym rozstawie osi wynoszącym do 130 centymetrów. Dzięki konstrukcji bagażnika można bez obaw ładować na niego również rowery elektryczne. Odpowiednie wymiary pojazdu elektrycznego nie stanowią przeszkody dla VeloSpace XT 3 939.

Thule 5-letnia gwarancja

Łatwa obsługa

Jazda na rowerze ma sprawiać przyjemność, dlatego Thule nie chce komplikować transportu. Nawet Pat i Mat mogą złożyć nosidełko. Do montażu nie są potrzebne żadne narzędzia. Podczas montażu na haku holowniczym docenisz stabilność połączenia przed zamknięciem dźwigni blokującej. Zdejmowane wsporniki ramy ułatwiają mocowanie rowerów.

Chcesz wyruszyć w drogę, ale zapomniałeś włożyć ostatniej torby do walizki? Wystarczy użyć pedału nożnego, aby złożyć nosidełko nawet z zamontowanymi kółkami. 

Opcje rozbudowy

W połączeniu z bagażnikiem Thule BackSpace XT 9383 można łatwo powiększyć przestrzeń bagażową samochodu nawet o 300 litrów. Kółko transportowe Thule 9173 ułatwia przenoszenie.

Certyfikat altTUV SUDalt Bezpieczeństwo potwierdzone testami

Niemiecki instytut TÜV przetestował i zatwierdził ten produkt, dzięki czemu jest zgodny z surowymi normami europejskimi. Produkt odniósł również sukces w testach bezpieczeństwa CityCrash.

zamki szlifierskie

Lepsza ochrona przed złodziejami

Wszystkie zamki nośne Thule, skrzynki i inne urządzenia są nowo wyprodukowane bez numeru zamka wytłoczonego na wkładce.

Numer pozostaje wytłoczony na kluczach. Jest to środek wprowadzany przez Thule w celu lepszej ochrony przed złodziejami. Liczby na kluczykach zaleca się oznakowanie i przechowywanie wraz z kartą gwarancyjną w przypadku ewentualnej utraty kluczy.

Parametry

Linia modelowa VeloSpace XT
Nadaje się do transportu Rowery klasyczne, Elektrocykl
Umiejscowienie bagażnika urządzenie holownicze
Maksymalna liczba kół z adapterem 4
Średnica obręczy koła 22-80 mm
Rozstaw mocowania opon 29"
Blokada koła i nośniki
Gniazdo elektryczne 13 biegunów

Ocena (0)

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę

Pytania (0)

Co chcesz wiedzieć o tym produkcie?

Zapytaj, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Zadaj pytanie

Powiązane (1)

Akcesoria (1)