Coś ekstra - dodatkowe usługi


Specjalne usługi dodatkowe. Zawsze coś ekstra przy zakupie.

101% test

Możesz wypróbować swój nowy sprzęt sportowy przy pełnym obciążeniu - na korcie, swoim ulubionym torze lub lodowisku. A gdyby coś nie pasowało idealnie, po prostu nam to zwrócisz.

 

Ostrzenie łyżew

Ostrzenie łyżew

Dostarczymy Twoje nowe łyżwy profesjonalnie naostrzone, abyś mógł iść prosto na lód. Używamy profesjonalnej maszyny ProSharp, a nasi szlifierze przechodzą regularne szkolenia.

 

Naciąganie rakiet

Naciąganie rakiet

Profesjonalnie naciągniemy dla Ciebie nową rakietę tenisową. Wystarczy wybrać odpowiedni naciąg z naszej szerokiej ofertya nasi doświadczeni pracownicy zajmą się resztą.

 

Bezpłatny odbiór złożonego roweru

Bezpłatny odbiór złożonego roweru

Nowy rower kupowany w sklepie internetowym zwykle jest dostarczany w pudełku i zanim wyruszysz po raz pierwszy, musisz go jeszcze złożyć. Dzięki naszej usłudze Bezpłatny odbiór złożonego roweru odbierzesz rower nie tylko złożony, ale dodatkowo profesjonalnie wyregulowany. Partnerskie serwisy mamy w całej Republice Czeskiej, więc wybierz ten, który jest najbliżej Ciebie.

 

Ujednolicone zamków produktów Thule

Ujednolicone zamków produktów Thule

Uchwyty dachowe, bagażniki rowerowe, boxy dachowe, uchwyty na narty... Masz więcej sprzętu od Thule i masz dość ciągłego szukania odpowiedniego klucza do konkretnego uchwytu? Po prostu ujednolicimy dla Ciebie zamki i będziesz miał jeden do wszystkich. (Nie martw się, nie wpływa to na bezpieczeństwo.)

 

Twój kij hokejowy, twoje imię i nazwisko

Twój kij hokejowy, twoje imię i nazwisko

Na twoim nowym kiju hokejowym nadrukujemy imię, nazwisko, ksywę lub np. numer. Nie tylko będziesz się wyróżniać w szatni, ale też nigdy więcej nie będziesz go szukać.