1411231

Rakieta do squasha Head Speed 120 2023

ID {{ productCode }}

Rakieta do squasha - 145 g, Atakowanie

Dostępność

Produkt jest tymczasowo wyprzedany

Obecnie nie posiadamy tego produktu w naszej ofercie. Zapoznaj się z produktami, które są dostępne w naszym magazynie.

Numer zamówienia: 1411231

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Rakieta do squasha Head  Speed 120 2023

Rakieta do squasha Head Speed 120 2023

639.99
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Kolekcja roku 2023/24
Rzeczywista klasa wagowa rakiety Klasa 1: 120 - 150 g ("Ultra Light Rocket")
Podana waga ramy (bez naciągu) 120 g
Rzeczywista masa całej rakiety (po zważeniu) 145 g
Klasa balansu rakiety Klasa 4: 366 - 375 mm ("Balansowanie na głowie")
Podany rozmiar główki rakiety 500 cm2
Układ strun 12/17, 16/17
Konstrukcja ramy Wał V ("rama bez szyjki") - tzw. "monoshaft"
Oznaczenie serii Head Speed
Styl gry Atakowanie

Opis

Rakieta do squasha Head Speed ​​120 2023 jest idealna dla doświadczonych i rywalizujących graczy grających w ataku, którzy lubią grę z przodu kortu i wymagają większego wyczucia uderzenia. HEAD udoskonalił rakietę o technologię Auxetic, która zapewnia wspaniałe czucie. Rakietę polecają także Saurav Ghosal czy Olivia Fiechter. Rakieta wykonana jest przy użyciu najnowocześniejszych technologii marki HEAD.


Charakteryzuje się innowacyjnym, nowoczesnym designem w metalicznych ciemnych odcieniach. Podczas gdy gryf rakiety wyposażony jest w technologię Octagonal Power Technology (OPT) zapewniającą lepszą grywalność, jej ultranowoczesna rama waży zaledwie 120 gramów i jest wyposażona w technologię Stringbed X-Tension, która zapewnia większą moc.

Inne technologie obejmują adaptacyjny wzór wentylatora (AFP) firmy HEAD, w którym możesz wybierać pomiędzy prostym układem strun, który zapewnia większą moc, lub specjalnym wzorem wachlarza, który zapewnia większą kontrolę.

  • Konstrukcja auksetyczna zapewniająca doskonałe wyczucie uderzenia
  • Przeznaczone dla graczy ofensywnych, którzy preferują przód kortu i chcą mieć lepsze czucie strzału
  • Polecane przez Saurava Ghosala i Olivię Fiechter
  • Nowy projekt w metalicznych ciemnych odcieniach

Technologia (5)

HEAD Stringbed X-Tension

Rowek w górnej części ramy Stringbed X-Tension zwiększa przestrzeń, w której struny mogą się poruszać podczas kontaktu z piłką. Pozwala to na dłuższe korzystanie z efektu trampoliny i zapewnia większe przyspieszenie. Zapewnia to dodatkową moc i prędkość piłki, których potrzebujesz, aby osiągnąć sukces w swojej grze. Do szczegółów technologii

HEAD OPT

Inżynierowie HEAD zaimplementowali nową technologię Octagonal Power Technology (OPT) w trzonku rakiety, która charakteryzuje się większą mocą i solidnym wyczuciem dzięki ośmiokątnemu kształtowi konstrukcji.

Do szczegółów technologii

HEAD AFP

Więcej mocy lub więcej kontroli - teraz możesz mieć to wszystko w jednej rakiecie do squasha. Nowa technologia Adaptive Fan Pattern (AFP) pozwala na wybór pomiędzy dwoma różnymi wzorami splotu w zależności od indywidualnego stylu gry i osobistych wymagań. Wybierz między prostym wzorem splotu, aby zmaksymalizować moc lub specjalnie ukształtowanym wzorem wachlarza, aby zoptymalizować kontrolę nad piłką. Nowa technologia AFP jest dostępna dla serii Radical i Speed.

Do szczegółów technologii

HEAD Auxetic

Innowacyjna konstrukcja ramy

Nowa technologia konstrukcji ramy Auxetic nadaje rakiecie unikalną deformację w kontakcie z piłką. Ze względu na swoje wewnętrzne właściwości, konstrukcja Auxetic rozszerza się pod działaniem siły "ciągnącej" i kurczy się pod wpływem ściskania. Im większa przyłożona siła, tym większa reakcja auksetyczna. Dzięki temu rakieta jest bardziej elastyczna (generowanie energii) i jednocześnie sztywniejsza (stabilność).Head-Auxetic-tech.jpg

Do szczegółów technologii

HEAD Graphene Inside

Lepsza transmisja mocy

Strategicznie umieszczony w większości nowych rakiet HEAD jest Graphene, materiał, który zwiększa wytrzymałość i trwałość, zapewnia większą stabilność i optymalizuje transfer energii z rakiety do piłki. Kupując następną rakietę, upewnij się, że ma ona Graphene Inside.

Do szczegółów technologii

Pojawia się w kategoriach

Ocena (0)

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę

Pytania (0)

Co chcesz wiedzieć o tym produkcie?

Zapytaj, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Zadaj pytanie