1437941

Rakieta do padla Siux Beat Hybrid Air

ID {{ productCode }}

Rakieta do padla - 350 g, Wyważenie 260 mm, Kształt główki Łza, Zaprojektowano dla kategorii zawodników Rozpoczęcie, Materiał włókno szklane

Dostępność

Produkt jest tymczasowo wyprzedany

Obecnie nie posiadamy tego produktu w naszej ofercie. Zapoznaj się z produktami, które są dostępne w naszym magazynie.

Numer zamówienia: 1437941

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Rakieta do padla Siux  Beat Hybrid Air

Rakieta do padla Siux Beat Hybrid Air

328.99
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Kolekcja roku 2024
Waga rakiety do padla 350 g
Wyważenie 260 mm
Kształt główki Łza
Szerokość ramy nieokreślony
Zaprojektowano dla kategorii zawodników Rozpoczęcie
Materiał włókno szklane

Opis

Siux Beat Hybrid Air, wysoka precyzja i moc

Rakieta do wiosła Siux Beat Hybrid Air została zaprojektowana tak, aby dostosować się do potrzeb początkujących graczy, którzy chcą nauczyć się dobrej techniki od samego początku, aby osiągnąć wszechstronną grę.

Pod względem kształtu ta rakieta wiosłowa z serii Siux Play ma hybrydową formę i jest wyważona pośrodku, oferując optymalną moc i kontrolę. Zapewnia to doskonałą wszechstronność, pozwalając dostosować się do każdego stylu gry i potrzeb.

Ponadto, dzięki ultralekkiej wadze, która waha się od 340 do 360 gramów, będziesz cieszyć się większą zwinnością i zwrotnością, a także większą prędkością zamachu, swobodą ruchów i mniejszym zmęczeniem podczas długich meczów.

Wyjątkowa wydajność i moc piłki

Jeśli skupimy się na jego składzie, możemy podkreślić czoło z włókna szklanego i rurową ramę, ponieważ ta kombinacja zapewnia doskonałą równowagę między kontrolą a wydajnością, redukując wibracje, a tym samym dyskomfort, jaki powodują w stawach gracza.

Z drugiej strony, w rdzeniu znajduje się EVA Soft, pianka o średniej gęstości, która pozwala na bardzo kontrolowane wyjście piłki, duży komfort i optymalną adaptację do różnych stylów gry. Oferuje dobrą wydajność w ataku i obronie.

Pod względem estetyki ma mocny i agresywny styl, łącząc czerń i fiolet, aby uzyskać unikalny design. Błyszcząca powierzchnia samolotu również zwiększa atrakcyjność wizualną pocisku Padel.

Ocena (0)

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę

Pytania (0)

Co chcesz wiedzieć o tym produkcie?

Zapytaj, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Zadaj pytanie