1435238

Nałokietniki CCM Tacks XF Senior

ID {{ productCode }}

Nałokietniki - Senior, Wydajność, Linia modelowa Tacks, Poziom ochrony zwiększona o, Krój Anatomiczny, Ochraniacz łokcia Comfort Donut Anatomical JDP Cap, Ochraniacz na biceps Flexmotion Dual Layerd Bicep, System mocowania 3 gumki

Dostępność

Produkt jest tymczasowo wyprzedany

Obecnie nie posiadamy tego produktu w naszej ofercie. Zapoznaj się z produktami, które są dostępne w naszym magazynie.

Numer zamówienia: 1435238

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Inne oferowane modele Tacks

Nałokietniki CCM Tacks XF Senior

Nałokietniki CCM Tacks XF Senior

492.99
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Kategorie rozmiarów Senior
Klasa sprawności gracza Wydajność
Linia modelowa Tacks
Rodzaj produktu ochraniacze na łokcie
Przeznaczenie do sportów hokej na lodzie
Poziom ochrony zwiększona o
Krój Anatomiczny
Kolekcja roku 2024/2025
Ochraniacz łokcia Comfort Donut, Anatomical JDP Cap
Ochraniacz na biceps Flexmotion Dual Layerd Bicep
Ochraniacz przedramienia Slash Shield Fitted with D3O® Zero, Sublimated Liner
Materiał wyściółki Max Coverage ASD (Anatomical Shield Design)
System mocowania 3 gumki

Opis

Nałokietniki CCM Tacks XF Senior to hokejowe ochraniacze na łokcie dla dorosłych hokeistów. Ochraniacze chronią nie tylko łokieć, ale także biceps i przedramię. Jest zatem ważną częścią wyposażenia, jeśli chodzi o ochronę kończyn górnych.

Należy zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego rozmiaru, gdyż w przeciwnym razie ochraniacz się przekręci i nie spełni w pełni swojej funkcji.

Ochraniacze na łokcie do gry kontaktowej

CCM Tacks XF to nałokietniki hokejowe przeznaczone do hokeja wyczynowego. Te ochraniacze zapewniają bardzo wysoką jakość ochrony łokci, bicepsów i przedramion. Nie musisz się zatem bać ewentualnych zderzeń i z pewnością przydadzą ci się jako zapalonemu amatorowi, który wchodzi na lodowisko kilka razy w tygodniu.

Wyściółka ochraniaczy jest przystosowana do częstszego użytkowania. Wyściółki nałokietników są wygodniejsze i odprowadzają wilgoć, dzięki czemu możesz skupić się na grze.

Wytrzymuje uderzenia w łokieć, biceps i przedramię

Stopień ochrony łokci CCM Tacks XF jest podwyższony. Jeśli więc częściej masz ostry kontakt z przeciwnikiem, potrzebujesz lepszej ochrony nie tylko łokci, ale także bicepsów i przedramion. Hakowanie, uderzania czy walka bark w bark już nie będą dla Ciebie bolesne.

Wygoda przede wszystkim

Nałokietniki CCM Tacks XF mają anatomiczny krój. Anatomiczny krój powinien być przede wszystkim wygodny, dlatego jest naturalnie wyprofilowany w okolicy bicepsa i przedramienia.

Technologia (1)

CCM D3O Smart Material

Amortyzatory

Ochraniacz poradzi sobie nawet z mocnym uderzeniem dzięki technologii D3O, która potrafi reagować na różną intensywność uderzenia. Miękka wyściółka rozprowadza energię, a mocniejsze części absorbują silniejsze wstrząsy. Pianka pozostaje miękka i giętka, ale twardnieje przy uderzeniu, zmniejszając ryzyko obrażeń.

Do szczegółów technologii

Ocena (0)

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę

Pytania (0)

Co chcesz wiedzieć o tym produkcie?

Zapytaj, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Zadaj pytanie