171266

Męskie buty do biegania Craft OCRxCTM Vibram Elite Grey

ID {{ productCode }}

Przetestuj sprzęt w 101%. Jeśli nie będzie pasować, zwrócisz go nam!

Męskie buty do biegania Craft oCRxCTM Vibram Elite Grey to dynamiczne buty wyścigowe o dużej stabilności i przeznaczone do pokonywania torów przeszkód.

Dostępność

Produkt jest tymczasowo wyprzedany

Obecnie nie posiadamy tego produktu w naszej ofercie. Zapoznaj się z produktami, które są dostępne w naszym magazynie.

Numer zamówienia: 171266

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Męskie buty do biegania Craft  OCRxCTM Vibram Elite Grey

Męskie buty do biegania Craft OCRxCTM Vibram Elite Grey

414.99
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Płeć Mężczyźni
Kolor szary
Drop 5 mm
Bieżnik Neutralny

Opis

Zaprojektowany z myślą o szybkości. Nowa generacja butów wyścigowych do biegów z przeszkodami odrzuca wszelkie kompromisy. Craft OCrxCTM Vibram Elite to czysty but wyścigowy, któremu oprócz dynamiki nie brakuje dużej stabilności i gadżetów przeznaczonych do pokonywania torów przeszkód.

Uniwersalny

Podstawą buta jest agresywny chwyt ultralekkiej mieszanki Vibram Megagrip w lekkiej wersji Litebase, dzięki której nie musisz się martwić o poślizgnięcie się po jakiejkolwiek powierzchni, czy to błocie, śnieg czy mokre powierzchnie przeszkód.

Wygodne i trwałe

Nie może zabraknąć drenażu pod stopą, aby cała wilgoć natychmiast spływała, a but nie ważył ani grama podczas wyścigu. Doskonałe osiągi w błocie i mokrych warunkach wzmacnia lekka i oddychająca cholewka wykonana z niechłonnego włókna nylonowego. Dla większej trwałości cholewka jest chroniona ciasną gumką na palcach i pięcie. Warstwa amortyzująca jest kontaktowa i wrażliwa, dzięki czemu najlepiej czujesz się w terenie lub balansujesz na przeszkodach. Mimo to komfort jest wystarczający również na dłuższe tory wyścigowe.

Pojawia się w kategoriach

Ocena (0)

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę

Pytania (0)

Co chcesz wiedzieć o tym produkcie?

Zapytaj, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Zadaj pytanie