52371

Bagażnik dachowy Thule z SlideBarem Opel Vita 5-dr Hatchback z punktami stałymi 04-06

ID {{ productCode }}

Stwórz swój zestaw

Zestaw składa się z:

{{ slot.products[0]?.name }}

Dostępność

Produkt jest tymczasowo wyprzedany

Obecnie nie posiadamy tego produktu w naszej ofercie. Zapoznaj się z produktami, które są dostępne w naszym magazynie.

Numer zamówienia: 52371

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Bagażnik dachowy Thule z SlideBarem Opel Vita 5-dr Hatchback z punktami stałymi 04-06

Bagażnik dachowy Thule z SlideBarem Opel Vita 5-dr Hatchback z punktami stałymi 04-06

1.730.99
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Marka Opel
Rok produkcji 2004, 2005, 2006
Model Vita
Karoseria Hatchback
Ilość drzwi 5-dr
Rodzaj Punkty stałe (Fixed points)

Opis

Nóżki i drążki do transportu bagażu

Belka Thule Slide Bar 127 cm i Thule Rapid Fixpoint XT 751 będą bardzo pomocne podczas transportu, załadunku lub rozładunku bagażu. Zestaw zawiera również zestaw montażowy do niektórych modeli stóp. Transport bagażu nigdy nie był łatwiejszy.

Nóżki do transportu bagażu

Stopy bagażnika Thule Rapid Fixpoint XT 751 są przeznaczone do pojazdów z wbudowanymi punktami mocowania lub wpuszczanymi relingami dachowymi. Nóżki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i bardzo łatwym montażem. Wszystko jest dołączane w ciągu kilku minut. Szwedzki design i niemiecka precyzja nadają nośnikowi doskonały wygląd i 100% funkcjonalność.

Gotowy z fabryki

Wiele samochodów jest fabrycznie wyposażonych w stałe punkty w dachu lub w ramie drzwi (punkty mocowania) gotowe do montażu bagażnika dachowego. Thule Rapid Fixpoint XT 751 to stopy do tych samochodów. Wysokość stopy wynosi zaledwie 11,5 cm, co nadaje całemu nośnikowi kompaktowy wygląd, który pasuje do zakrętów Twojego samochodu.

Łatwa instalacja i montaż

Montaż nóżek jest bardzo prosty i nie wymaga dodatkowych narzędzi.

Inteligentne rozwiązania dla przyszłości

W przypadku zmiany samochodu wystarczy wymienić zestaw montażowy. Zestawy montażowe są stale opracowywane dla nowych modeli wszystkich marek.

Podstawowe funkcje:

  • Zestaw 4 nóżek podpierających i 4 blokad
  • Chowany
  • Nośność - 100 kg
  • montaż za pomocą dołączonej śruby imbusowej

Pałąki ułatwiające załadunek bagażu

Belka przesuwna Thule Slide Bar 127 cm została zaprojektowana z myślą o ułatwieniu załadunku i rozładunku towarów. Wysuwana konstrukcja prętów pozwala na przesunięcie ich na każdą stronę nawet o 60 cm. Zapewnia to lepszą pozycję do załadunku cięższych ładunków poza dachem samochodu. Zaletą jest to, że ubrania pozostaną czyste podczas załadunku, a samochód będzie chroniony przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Klasyczny profil T umożliwia montaż oryginalnych akcesoriów, np. aluminiowej belki aero firmy Thule.

Załadunek bagażu bez brudnych ubrań i porysowanej farby

Zdejmij wysuwane pręty przed załadowaniem ładunków, w razie potrzeby wysuń je na lewą lub prawą stronę samochodu, a następnie po prostu załaduj wszystko wygodnie i bezpiecznie. Mechanizm przedłużający posiada blokadę bezpieczeństwa i blokadę przed niepożądaną lub nieautoryzowaną manipulacją.

Red Dot Design Award

Szwedzka prowadnica Thule Slide Bar zdobyła prestiżową nagrodę za najlepszy projekt produktu, Red Dot Design Award, która docenia innowacyjne, pionierskie pomysły i praktyczny projekt Thule.

Podstawowe funkcje:

  • Solidna konstrukcja
  • blokada+blokada
  • różne długości (127 cm, 144 cm, 162 cm)
  • udźwig do 90 kg
  • opakowanie - 2 sztuki

Są to drążki nośne z rowkiem T, które pozwalają na prostą wymianę oryginalnych akcesoriów w stosunku do klasycznego kwadratu. W przypadku wymiany np. uchwytu rowerowego na narciarski, wystarczy wysunąć oryginalny uchwyt, a następnie wsunąć nowe akcesoria. Wystarczy włożyć adapter T w rowek pręta. Drążki przedłużające bagażnika są kompatybilne z systemem podnóżków Thule Rapid.

Produkt spełnia bardzo rygorystyczne normy europejskie (zatwierdzone przez TÜV) i jest zatwierdzony przez uznany certyfikat City Crash.

Zestaw montażowy ułatwiający mocowanie

Zestaw montażowy uzupełnia niektóre modele podnóżków, zapewniając optymalny montaż w samochodzie. Ten typ zestawu montażowego pasuje do podpór Thule Fixpoint XT 751 o oznaczeniach od 3001 do 4000.

Przy składaniu zamówienia należy podać dokładny numer zestawu, którym jest się zainteresowanym. Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z menedżerem produktu tej sekcji, który chętnie udzieli porady.

Nie masz pewności co do wyboru odpowiedniego uchwytu do swojego samochodu? Skorzystaj z naszego praktycznego konfiguratora belek do relingów dachowych Thule.

Ocena (0)

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę

Pytania (0)

Co chcesz wiedzieć o tym produkcie?

Zapytaj, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Zadaj pytanie